Filip

Jako bývalého profesionálního hráče ledního hokeje pro mě vždy byla nejdůležitější funkčnost celého těla. O tu usiluji také u svých klientů, se kterými se jako trenér ve cvičebních sálech setkávám už více než devět let. Nemůžu vám zaručit, že vás občas trénink nebude bolet, co vám ale můžu slíbit je to, že výsledek bude stát za to. Ať už potřebujete zpevnit střed těla, odstranit bolest zad nebo vytvarovat problémové partie, systematickým přístupem vašeho cíle společně dosáhneme.

Odrazíme se od důkladné diagnostiky vašeho pohybového aparátu, na jejím základě pak připravíme dlouhodobý plán. Vše v rámci pestrých a zábavných tréninků postavených na cvičeních s vlastní vahou nebo pomůckami, jako je trx, aquahit, flowin, balanční podložky, expandéry, jednoruční činky nebo stroj reformer ke cvičení pilates. Vše bez zvedání nesmyslných vah a nekonečného počtu opakování.

Kristýna

Soustředím se na komplexní trénink a správné fungování těla. V realitě to znamená, ze ode mě budete odcházet rovnější a pevnější. Cestou ztratíme jako bonus i nějaké to kilíčko. Cvičíme hlavně s vlastní vahou, pilates reformerem, posilovacími gumami a dalšími pomůckami. Jako trenér pracuji už více než sedm let a ke každému člověku přistupuji podle jeho potřeb a snažím se z něj vždy dostat to nejlepší!

Daniela

Pohyb a sport je neodmyslitelnou součástí mého života, přináší mi velkou radost a uspokojení. V životě považuji za nejdůležitější rovnováhu a harmonii. Péči o tělo vnímám jako základní potřebu.

Už odmala jsem se věnovala sportovní gymnastice, baletu, cyklistice, karate. Později hlavně fitness, józe, strečinku a zdravému životnímu stylu. Jako osobní trenérka působím od roku 2006 (Holmes Place, Norman's fitness, Euforie, Core).

Preferuji osobní, individuální přístup, zaměřený na potřeby klienta. Ráda vám pomohu od bolesti zad, s redukcí hmotnosti, zlepšení fyzické kondice, zpevnění těla. Zároveň kladu důraz na posílení středu těla, flexibilitu, rozproudění energie v těle, uvolnění stresu a napětí, povzbuzení imunity. Tréninky vedu dle potřeb a omezení klienta, s prožíváním přítomného okamžiku.

Těším se na naši spolupráci a společnou radost při dosahování vašich cílů.