Pilates na reformeru

Reformer je jeden z nejefektivnějších fitness strojů určených ke cvičení metody Pilates, díky němuž se dostanete do formy ve velmi krátkém čase, aniž by došlo k přetížení vašeho pohybového aparátu.

Reformer pracuje s odporem pružin a jejich tuhostí tak, aby správně a citlivě zacílil na konkrétní svalové skupiny. Cvičením na reformeru formujete tělo s až pětinásobnou účinností než při klasickém tréninku.

Cvičení na reformeru přináší všechny benefity, které představuje samotné Pilates. Zlepšuje držení a flexibilitu těla, rozvíjí sílu, mobilitu, koordinaci a napomáhá správnému dýchání. Primárně je zaměřeno na zpevnění středu těla, resp. aktivaci a posílení hlubokého svalstva a stabilizačního systému, zejména břišního svalstva, pánevního dna a zad.

Desítky variant pozic a cviků a variabilita zátěže s ohledem na nastavení pružin a táhel navíc přidává absolutní kontrolu nad správností a intenzitou každého cviku a zapojení daného svalu.

Takřka neomezené přizpůsobení stroje individuálním potřebám klienta z reformeru vytváří ideální cvičební nástroj pro všechny. Ženy, muže, začátečníky i vrcholové sportovce. Cvičení na reformeru je taktéž vhodné osoby s omezením pohybového aparátu, klienty po úrazech s ukončenou rehabilitací, těhotné ženy a seniory.

Standartní lekce trvá 55 minut.

Rezervovat lekci